Kodėl verta rinktis LASA NOVA?

 

Mes pasiekiame maksimalų rezultatą. Mūsų tikslas – pranokti Kliento lūkesčius. Todėl mes dirbame tik su tais nekilnojamojo turto brokeriais, kurie gali tai įgyvendinti. Mūsų profesionalumas yra grįstas siekiu nuolat tobulėti bei pastoviu sunkiu darbu. Tobulėjimo siekiame analizuodami rinką, dalyvaudami susirinkimuose, konferencijose, dalindamiesi informaciją su kolegomis bei nuolat padėdami sudaryti sandorius.

Sėkmingai dirbti ir augti galime tik tuomet, kuomet Klientas yra patenkintas suteikta paslauga ir rekomenduoja mus savo draugams. Mūsų brokeriai pasirengę nueiti papildomą žingsnį dėl savo Klientų, nes tai ne tik jų darbas, bet ir hobis.

Jeigu siekiate parduoti, nusipirkti, išsinuomoti arba norite atsikratyti rūpesčių administruojant savo nekilnojamąjį turtą – kreipkitės į mūsų profesionalus, kurie kiekvieną dieną dirba nekilnojamojo turto rinkoje ir suteiks jums profesionalias paslaugas.

 

LASA NOVA veiklos principai:

 

Mūsų veikla yra grįsta principais, kurie užtikrina, jog Klientams yra suteikiamos profesionalios tarpininkavimo paslaugos perkant, parduodant, nuomojant ar atliekant kitus su nekilnojamuoju turtu susijusius sandorius. Vadovaujamės šiais principais:

 

1) Suteikti potencialiam pirkėjui visą informaciją apie parduodamą nekilnojamąjį turtą, nenuslepiant jokių žinomų defektų  ar kitokių paslėptų trūkumų. Brokeris taip pat pristato potencialiam pirkėjui rajono vystymo planus, infrastruktūros projektus, vietinės bendruomenės veiklą bei kitas jam žinomas aplinkybes, kurios pirkėjui gali būti svarbios įsigyjant turtą. Mūsų tikslas – pasirūpinti jog pirkėjas priimtų sprendimą tik žinodamas visas reikšmingas aplinkybes.

2) Kiekvienas mūsų Klientas yra ypatingas, todėl visada būtina išklausyti, suprasti Kliento lūkesčius ir atsižvelgti į Kliento interesus teikiant jam tarpininkavimo paslaugas.

3) Mums svarbi kiekviena detalė, todėl mes visada skirsime didelį dėmesį gilindamiesi į Kliento parduodamo nekilnojamojo turto ypatumus bei tinkamai jį reklamuosime, pabrėždami kiekvieną privalumą, kad ir smulkiausią.

4) Įtemptose derybose mūsų brokeriai profesionaliai atstovauja Kliento interesus bei visada išlieka profesionalūs ir dalykiški.

5) Pagarba žmogui – žmogus mums didžiausia vertybė, todėl mes visada išklausome, niekada nepertraukiame žmogaus; nežeminame Kliento ar nepašiepiame jo.

6) Mes nepamirštame šypsotis ir suprantame, jog pozityvi nuotaika bei geras nusiteikimas yra raktas į sėkmę.

7) Mes suprantame, kad niekam nėra malonu bendrauti su piktai, liūdnai ar nedraugiškai nusiteikusiais žmonėmis.

8) Esame iniciatyvus ir visada imamės veiksmų pirmi. Mes suprantame, jog rinkoje yra konkurencija, todėl būsime pirmesni nei mūsų konkurentai.

9) Mes laikomės žodžio – jeigu pranešėme Klientui, jog paskambinsime rytoj – tai mes ir paskambinsime rytoj; jeigu pažadėjome, jog įdėsime skelbimą šiandien – skelbimas bus įdėtas šiandien.

10) Mes nenaudojame jokių apgaulės priemonių savo veikloje ir veikiame tik sąžiningais būdais.

11) Jeigu mums pritrūksta kažkokių žinių ar informacijos, mes visada pasikonsultuosime su kitais kolegomis prieš patardami Klientui, jog jo nesuklaidintume.

12) Tiek su savo kolegomis, tiek su kitais nekilnojamojo turto ekspertais mes bendraujame pagarbiai ir profesionaliai. Mūsų tikslas – skatinti pasitikėjimą nekilnojamojo turto brokeriais visuomenėje. Mes suprantame, kad bendradarbiavimas ir sąžininga konkurencija duoda didžiausią rezultatą. Tačiau mes visada pasisakome prieš abejotinus ar įtartinus sandorius.

13) Jeigu pirkėjas ar kita sandorio šalis elgiasi nesąžiningai, mes nutraukiame bendradarbiavimą ir išdėstome savo poziciją.

14) Net konfliktiškose situacijose mes išliekame santūrus ir susitvardę, nes reputacija mums svarbiausia.

15) Konfliktus sprendžiame taikiai, esant poreikiui pasitelkiame kitus kolegas ir ramiai išdėstome savo poziciją.

16) Sudėtingas Klientas ar parduodamas objektas – tai iššūkis mums, bet tuo pačiu ir galimybė. Galimybė pademonstruoti savo profesionalumą ir taip aplenkti savo konkurentus.

17) Mes visada sakome tiesą – melas nėra mūsų veiklos principas.

18) Mes suprantame, kad geriausia už mus kalba ne žodžiai, o darbai, todėl negailime skirti papildomų pastangų ar laiko.

19) Mes dirbame 24 valandas per parą septynias dienas per savaitę. Mūsų darbas yra mūsų poilsis ir gyvenimo būdas.

20) Mes visada mokomės ir tobulėjame – stengiamės tapti geresni pardavėjai ir nekilnojamojo turto ekspertai. Gilinamės į  rinkos tendencijas, naujus būsto projektus, įstatyminį reglamentavimą, infrastruktūros projektus, kainų pokyčius.

21) Informacija geranoriškai dalinamės su kolegomis, nes visi kartu mes galime daug daugiau nei kiekvienas atskirai. Mes išnaudojame sinergiją.